Ciekawe wydarzenia w Warszawie w najbliższy weekend

Ciekawe wydarzenia w Warszawie w najbliższy weekend

661
0
PODZIEL SIĘ

Najbliższy weekend w Warszawie zapowiada się wyśmienicie – dla każdego coś ciekawego. Nasza redakcja sprawdza jak można spędzić czas w najbliższy weekend w stolicy.

Niemoc w Babim Lecie

Już w najbliższy piątek w Babim Lecie o godzinie 21 odbędzie się koncert trio Niemoc z Zielonej Góry. To wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich maniaków new wave’u i post-punka. Z pewnością fanów tej muzyki zapraszać nie można, cała reszta niech przekona się na własne uszy 🙂 Wstęp wolny!

20139841_1078807315590019_8833766615743143722_n

Warsztaty rowerowe na Placu Zabaw

W sobotę dla wszystkich maniaków jazdy na rowerze odbędą się warsztaty organizowane przez Usługi Rowerowe na Placu Zabaw. Będziecie mieli okazję posłuchać prelekcji o rowerach, dowiedzieć się jak o nie dbać i z jakich elementów się składają.

Wielkie rysowanie dla dorosłych i seniorów

Można powiedzieć że to akcja skierowana do wszystkich niezależnie od wieku. Wielkie rysowanie odbędzie się 29 lipca w godzinach 11-14 w Starej Oranżerii. cena biletu to 20 zł na cały obiekt. W czasie warsztatów będziecie mieli okazję podszlifować swój warsztat pod okiem specjalistów.

Warsztaty haftu dla dzieci

29 lipca w godzinach 13:30 – 15:00 odbędą się warsztaty haftu dla dzieci (tych powyżej 7 lat). Koszt udziału w warsztatach to 10 zł – i w tej kwocie Wasze pociechy będą miały okazje pobawić się przy haftowaniu. Pod opieką dorosłych poznają techniki ozdabiania tkanin czy wyszywania na podstawie wzorników.

Mecz Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz

Beniaminek przyjeżdża na Stadion Miejski Legii. Dla wszystkich fanatyków futbolu to nielada gratka ponieważ jest to pierwszy w historii sezon w najwyższej lidze rozgrywek Sandecji. Z pewnością w okolicach przed 18 w okolicach stadionu należy spodziewać się korków oraz braku miejsc w hostelach.

 

 

 

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ