Daisy Ridley nową Larą Croft?

Daisy Ridley nową Larą Croft?

1206
0
PODZIEL SIĘ
Daisy Ridley zagra Larę Croft?

Ostatnio pojawiły się informacje o tym, że w nowej serii filmu „Tomb Raider” w główną bohaterkę wcielić mogłaby się Daisy Ridley. Gwiazda ta ostatnio znana jest widzom z roli w najnowszej produkcji „Gwiezdnych Wojen”.

Daisy Ridley na dużym ekranie pojawiła się ostatnio w hicie „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy” gdzie zagrała Rey. Teraz znów zrobiło się o niej głośno, gdyż pojawiły się informacje o tym, jakoby miała wcielić się w Larę Croft w najnowszej produkcji „Tomb Rider”.

Nie jest tajemnicą, że już od jakiegoś czasu aktorka wyraziła zainteresowanie zagraniem kultowej postaci Lary Croft. W jednym z wywiadów dla magazynu „Hollywood Reporter” zdradziła bowiem, że czeka na taką właśnie propozycję ze strony producentów filmu.

Postać Lary Croft w dwóch poprzednich seriach „Tomb Rider” zagrała Angelina Jolie, stając się niezaprzeczalną ich gwiazdą. Nie wiadomo zatem jak zmiana głównej aktorki zostałaby przyjęta przez widzów. Może więc lepiej byłoby, gdyby producenci pozostali przy dotychczasowej obsadzie, tak jak ostatnio zdecydowali się zrobić twórcy nowej serii Indiany Jonesa.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ