Powstanie nowy film w reżyserii Agnieszki Holland

Powstanie nowy film w reżyserii Agnieszki Holland

825
0
PODZIEL SIĘ
Powstanie nowy film w reżyserii Agnieszki Holland

Agnieszka Holland wyreżyseruje ekranizację powieści Petera Swansona zatytułowaną „The Kind Worth Killing”. Książka ta to thriller psychologiczny, który w Polsce ukazać ma się już w kwietniu. Sam film nakręcony zostanie natomiast w Stanach Zjednoczonych.

Agnieszka Holland oficjalnie przyjęła propozycję producentów Chockstone Pictures i Nick Wechsler Productions wyreżyserowania najnowszego ich filmu pt. „The Kind Worth Killing”. Scenariusz do niego napisany został przez Christophera Kyle, na podstawie powieści amerykańskiego pisarza Petera Swansona. Książka ta do polskich księgarni trafić ma 27 kwietnia i zatytułowana będzie „Czasem warto zabić”.

W „The Kind Worth Killing” dwoje nieznajomych wcześniej sobie ludzi- kobieta i mężczyzna poznaje się na lotnisku. W rozmowie on wyznaje jej, że przyłapał swoją żonę na zdradzie i marzy teraz o tym aby ją zabić. Ona w odpowiedzi podpowiada mu, żeby to zrobił. Tak rozpoczyna się cała seria zupełnie nieprzewidywalnych zdarzeń. To psychologiczny thriller, który czasami nagle skręca ku czarnej komedii – tak o książce mówi sama Holland, którą bardzo zaintrygowała jej fabuła pełna paradoksów.

Nie wiadomo jeszcze kto zagra w „The Kind Worth Killing”. Data premiery póki co również nie jest znana. Film jednak już zapowiada się bardzo ciekawie i miejmy nadzieję, że efekty prac będą naprawdę warte obejrzenia.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ