Sia i Massive Attack na Kraków Live Festival 2016

Sia i Massive Attack na Kraków Live Festival 2016

1198
0
PODZIEL SIĘ
Sia i Massive Attack na Kraków Live Festival 2016

Gwiazdami tegorocznej edycji Kraków Live Festival będą australijska wokalista Sia oraz angielski zespół Massive Attack. Data imprezy została wyznaczona na 19 i 20 sierpnia.

Kraków Live Festival to największa krakowska impreza, podczas której na żywo grana jest  muzyka popularna oraz nowości ze sceny muzycznej. Na festiwalu występują artyści z całego świata. Agencja AlterArt, która jest organizatorem całego przedsięwzięcia, poinformowała, że podczas tegorocznej edycji zaśpiewają dwie gwiazdy światowego formatu – Sia i Massive Attack. Wiadomo także, że w tym roku festiwal ma odbyć się w dniach 19 i 20 sierpnia w Krakowie-Czyżynach na terenie dawnego lotniska.

Występ australijskiej wokalistki podczas Kraków Live Festiwal 2016 będzie jej pierwszym w naszym kraju. Na krakowskim festiwalu artystka prawdopodobnie zaprezentuje coś ze swojej najnowszej płyty „This Is Acting”, która rozeszła się w milionowym nakładzie. Zespół  Massive Attaca w Krakowie wystąpi natomiast w związku z premierą swojego nowego materiału i pokarze niezwykłe multimedialne show.

Na Kraków Live Festiwal 2016 wystąpić ma w sumie kilkunastu wykonawców. Wśród nich znajdą się również m.in. Damian „Jr. Gong” Marley, Young Fathers, Cage The Elephant i The Neighbourhood.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ